Plussid ja miinused kriit masha alates prussakad

Detsember 2018

Video: Section 6 (Detsember 2018).

Anonim

Ikviens zina, ka tad, ja dzīvoklī sākas prusaku, tad jums ir jāveic ārkārtas pasākumi. Pretējā gadījumā iedzīvotāju skaits palielināsies, un to atcelšana būs daudz sarežģītāka. Īpaši populārs šī jautājuma risināšanā ir Krions Mashenka no prusaku. Tas ir pazīstams ar tās efektivitāti un saprātīgu cenu.

Kāds ir krīts

Šo narkotiku ražo no prusaku Krievijā. Tehnoloģija ir balstīta uz insekticīdu zīmuli no Ķīnas. Iepakojums ir vienkāršs: polietilēna maisiņš ar informāciju par lietošanas metodi un izstrādājuma sastāvu. Pašu zīmuli izskatās kā parasti pelēkas krāsas krītu.

Ir tikai četras sastāvdaļas:

  • Mel.
  • Ģipsis.
  • Deltametrīns.
  • Zeta-cipermetrīns.

Protams, pēdējās divas sastāvdaļas ir aktīvas vielas, kas ir nodrošināti piretroīdu grupas indes, un ir tikai 5% no kopējā apjoma līdzekļiem. Šī vielu grupa ir toksiska gan kukaiņiem, gan cilvēkiem, tāpēc krīts tiek klasificēts kā ceturtā bīstamības klase.

Atlikušie 95% - tas ir ģipša un krīta, kas darbojas kā saite uz insekticīdām vielām un palīdzētu nodrošināt ilgtermiņa rīcības līdzekļiem. Turklāt, pateicoties šīm sastāvdaļām, indes ir viegli lietojamas jebkurai virsmai, ieskaitot vertikālās.

Priekšrocības un trūkumi

Papildus efektivitātei rīkā, ir arī citas priekšrocības, kas padara to tik ilgi, nav zaudējis savu popularitāti.

  • Pirmkārt, zemas izmaksas, kas ir ļoti iepriecinoši patērētājiem, kuri nevar atļauties dārgas insekticīdu izsmidzinātājus un želejas. Vidējā cena vienai eksemplārā svārstās no 10 līdz 30 rubļiem. Tas, iespējams, ir vienīgais insekticīds ar ļoti zemu cenu un augstu efektivitāti.
  • Otrkārt, lietošanas vienkāršība, ļaujot jums veikt procedūru, nevadot visu ģimeni ārpus mājas. Krakmai no prusakām ir ļoti viegli uzklāt uz jebkura virsmas. Turklāt nav jāveic iepriekšēja telpu sagatavošana, īpaša iekārta un ilgstoša gatavošana.
  • Treškārt, asas smakas trūkums un relatīvi zema toksicitāte. Smaržas klātbūtne var izraisīt galvassāpes un sliktu dūšu, tāpēc daudzi izvēlas krāsainu Mashenka par šo parametru. Zāles toksicitāte ir zema, jo nav toksiskas vielas gaisā.

Pat ar tik daudziem plus, Meshenka krīta ir tās trūkumi.

Tie ietver:

  1. Nav efekts, ja telpa ir ļoti piesārņota.
  2. Iespējamība saindēt mazus bērnus un mājdzīvniekus.
  3. Īss darbības ilgums.

Ja māja ir liela koncentrācija prusaku, tad vajadzība pēc nopietniem pasākumiem formā aerosoliem, želejas, vai zvaniet īpašu pakalpojumu kaitēkļu kontroli.

Ģimenēm ar maziem bērniem var arī aizmirst par izmantojot šo līdzekli, jo laba saķere ar virsmu ir sekla šajā situācijā, tas var būt nežēlīgs joks. Bērns var nejauši pieskarties līnijai, pēc tam indīga viela nonāk mutē vai acīs. Mājdzīvnieki, it īpaši kaķi, var arī staigāt gar materiāla sloksni un pēc tam laizīt to no savām ķepām.Šādu darbību sekas nav grūti uzminēt.

Bez tam krīta īss kalpošanas laiks saules staru un augsto temperatūru ietekmē ievērojami samazinās. Lai atjauninātu svītras visā mājā būs vairākas reizes divu mēnešu laikā, līdz kukaiņi ir aizgājuši.

Kā tas darbojas

Lai insekticīds varētu iekļūt kukaiņu organismā, ir nepieciešams tiešs kontakts. Turpinot caur korpusa čaumalu, indes pāriet uz nervu galiem, izraisot paralīzi un turpmāku nāvi. Tāpēc tarakānim noteikti jābrauc cauri Mahenka mazai sloksnei, kas vērsta uz pašu inde.

Zīmuļa darbība pret prusaku atšķiras no populāriem aerosola produktiem tikai pēc darbības ilguma. Ja parazīti gandrīz acumirklī mirst no aerosola izsmidzināšanas, krītai ir nepieciešams laiks, lai aktīvā viela varētu veikt savu darbu. Efektivitāti pastiprina arī prēmijas, kas iet caur indes jostām un inficē savus līdzcilvēkus, jo maisījums paliek uz kājām.

Jūs varat redzēt efektu 3 līdz 5 dienu laikā, kad sākat atrast mirušos kaitēkļus uz grīdas. Lai pilnībā iznīcinātu visu parazītu populāciju, tas aizņem 2-4 nedēļas. Šajā laika periodā nepieciešams veikt 2 - 3 procedūras ar pārtraukumiem vairākas dienas.

Norādījumi par lietošanu

Varat izmantot taras krēms dažādos veidos. Visbiežāk tas tiek pielietots ar garām plāksnēm visās iespējamās parazītu uzkrāšanās vietās. Sprausēšanai uz virsmām varat sasmalcināt izstrādājumu un lietot to ar smidzināšanas pistoli. Vēl viens veids ir sagatavot risinājumu, lai tos aizpildītu ar plaisām, spraugām un citām vietām, kur var mainīties prusaku.

Ja tika izvēlēta pirmā metode, ir ieteicams aplūkot visu dzīvokļa perimetru, tostarp durvīm, lai vislielākais kaitēkļu skaits šķērsotu šo līniju. Arī jūs ar krītu iezīmējiet vietas, kur var pāri tauriņus: plīts, galdi, atkritumu tvertne, tualetes pods, virtuves izlietne, skapīši ar ēdienu. Tādā veidā jūs varat sasniegt maksimālo rezultātu, jo pārtikas kukaiņi būs pārliecināti.

Lai novērstu infekcijas reizināšanos, aplūkojiet visu dzīvokli, meklējot to uzkrāšanos. Noteikti izklāstiet šīs vietas, lai pieaugušie, kas iet gar līniju, novestu indes uz olām. Vislabāk ir izdarīt diezgan biezas līnijas apmēram 2 līdz 3 centimetrus platumā.

Gadījumā, ja nav iespējams izdarīt līniju, piemēram, uz nevienmērīgas virsmas vai slotā, ir nepieciešams sasmalcināt izstrādājumu un ielej to vēlamajā vietā. Lai to izdarītu, jums vienmēr vajadzētu valkāt gumijas cimdus un respiratoru / marles saiti. Tā kā šī narkotika ir ļoti toksiska, šādi pasākumi ir ārkārtas.

Šķīduma pagatavošana palīdzēs palielināt apstrādāto vietu, bet samazinās vielas koncentrācija. Viens kukulis no prusaku jāatšķaida ar 5-6 litriem ūdens un noslaukiet visas mājas virsmas. Procedūras ilguma dēļ mājās nedrīkst būt bērni un mājdzīvnieki, lai izvairītos no nopietnas saindēšanās. Pēc pusstundas visas virsmas jātīra ar tīru tekošu ūdeni, īpašu uzmanību pievēršot tiem, ar kuriem notiek tieša saskare.

Vienam iepakojumam parasti ir pietiekami apmēram 30 m2, ja to izmanto līniju veidā. Šim risinājumam ir pietiekami liela platība divreiz lielāka. Pēc 6 līdz 7 dienām zāļu darbības ilgums samazinās, tādēļ atkārtota ārstēšana jāveic katru nedēļu, līdz parazīti tiek pilnībā iznīcināti.

Spriežot pēc patērētāju atgriezeniskās saites, uz trūkumiem uzreiz attiecas objekta priekšrocības. Daži dod priekšroku, lai cīnītos ar zīmuli no prusaku ar citām zālēm. Turklāt to var izmantot mājdzīvnieku iznīcināšanai un citiem parazītiem.