Mürk prussakad hostel: taskukohane ja tõhus vahend

Detsember 2018

Video: Suspense: 100 in the Dark / Lord of the Witch Doctors / Devil in the Summer House (Detsember 2018).

Anonim

Prusaku - tas ir iespējams, visvairāk nepatīkamas kaimiņi kopmītnes. Vai neko nemirst to tarakānus hostelī? Pīrāgi ir daudz nepatīkamu slimību. Viņi ātri nokļūst visās telpās, nokļūst dušā un virtuvē, sabojāt pārtiku. Tādēļ cīņa ar mēri būtu jāuzsāk pēc iespējas ātrāk. Bet tas nav tik viegli nokļūt kaitēkļus no hosteļa. Galvenā problēma ir tā, ka jums ir jārīkojas kopā. Nav jēgas apstrādāt tikai vienu istabu, būs nepieciešams iznīcināt kukaiņus vismaz visā grīdā.

Visi līdzekļi neatkarīgai cīņai var tikt nosacīti sadalīti divās kategorijās: nopirkta un populāra. Tautas līdzekļiem ir borskābe un dažādi pārtikas produkti, kas uz laiku var apturēt kukaiņus. Viņi vienlaikus palīdzēs vadīt kaitēkļus no istabas, taču viņi neizdosies problēmu. Veikalu veikali ir dažādi indīgas zāles un dažādi slazdi.

Noderīgi padomi

Vispirms ir vērts veikt dažus sagatavošanas pasākumus. Lai taras saturs mazāk uzbruktu telpai, jums ir nepieciešams noņemt visus pārtikas produktus un ierobežot piekļuvi ūdens avotiem. Tas pašlaik palīdzēs nomaldīt prusaku.

Prioritātes:

  • Taukskābju dzīve nav iespējama bez ūdens. Tādēļ ūdens avotus nedrīkst atļaut. Izlietnēm, grīdām, galdiem un skapīšiem jābūt sausiem. Neatstājiet tasi dzērienu un atveriet pudeles nakti.Balsti uz grīdas un uz galda ir jānoslauka sausā veidā. Ja ir daudz prusaku, vislabāk ir brīdi atturēties no mitrā attīrīšanas vai arī mazināt grīdas mazgāšanu sadzīves ķimikālijas ūdenī.
  • Prutkāji ir labi attīstīta smaka. Viņi precīzi zina, kur ir pārtika. Ir nepieciešams iznīcināt visus drupatas, pārtikas gabalus, aizvērt visu pārtiku traukā ar vāku. Ir nepieciešams tīrīt ne tikai telpā, bet arī virtuvē un koridorā. Lai kukaiņi nesasniegtu pārtiku, varat apkaisīt borskābi ap ledusskapi. Arī jūs varat atbrīvoties no prusaku (kaut arī uz laiku) ar amonjaku un citronu - kukaiņi nepatīk šajās smaržās.
  • Papildus pārtikai, prusaku pārtikai var būt papīrs, āda, koks. Tāpēc mēs iesakām noņemt piezīmjdatorus, grāmatu un apavu ar ādām. Ir skaidrs, ka kukaiņi nedos lielu kaitējumu lietām. Bet no rīta tas būs nepatīkams uzzināt, ka ciešanas piezīmes mēģina ēst tarakānus.
  • Prataki piesaista netīrumus, tas ir labi zināms fakts. Ja jūs uzturat maksimālu tīrību, visticamāk, kaitēkļi dzīvos kaimiņu telpās. Tāpēc kādu laiku ir nepieciešams kļūt par perfekcionistu - tīru un veiciet tīrīšanu pēc iespējas biežāk. Īpaša uzmanība jāpievērš atkritumu tvertnei. To nepieciešams mazgāt un atkritumus uzglabāt īpašos maisos ar stiprinājumiem. Vai arī jūs varat iegādāties spaini ar vāku.
  • Ja cīņa norisinās ziemā, jūs varat veikt biežu vēdināšanu. Tas, protams, nav ļoti ērti. Bet izbraukšanas no hosteļa laikā ir ieteicams atvērt logus un atstāt telpu iesaldēt. Prusaku nepieļauj zemu temperatūru un mirs.
  • Atsevišķi ir jāsaka, ka prutmutu nogalināšanas fiziskās metodes ir neefektīvas.Ja jūs saskieties ar tarakānu, viņš ar lielu varbūtību izdzīvos. Ja jūs patiešām vēlaties nogalināt kukaini - jums jāpārliecinās, ka tarakāns ir miris, un tad nekavējoties noņemiet to.

Kolektīvs ēsma

Lai atbrīvotos no kaitēkļiem, ir nepieciešams vienoties ar kaimiņiem un sākt kopīgu uzmākšanos. Kukaiņi ātri izplatās pa pieejamo teritoriju. Tādēļ viņi nevarēs tos atsaukt tikai no savas telpas - tie noteikti atgriezīsies. Ir nepieciešams iecelt noteiktu datumu, kurā būs ērtāk veikt dezinfekciju, iegādāties narkotikas un sākt saindēt. Vislabāk ir aerosola preparāti. Tie var aptvert lielu platību, turklāt veikalos ir līdzekļi ar ļoti pieņemamu cenu.

Nav vērts cīnīties ar kaitēkļiem, izmantojot krītiņus, želejas un slazdus. Kopmītnē ir pārāk daudz istabu un koridoru, prusaku noteikti būs gan patvērums, gan ēdiens. Tāpēc ir nepieciešama liela apstrāde. Tikai kopā, izsmidzinot inde, jūs varat atbrīvoties no kukaiņiem ilgu laiku.

Tad tiek veikti sagatavošanas pasākumi. Istabas un koridorus, kā arī vannas istabu un virtuvi vajadzētu notīrīt, vēdināt, mazgāt. Tīrīšana ir nepieciešama, jo pēc grīdas apstrādes vairākas dienas nav iespējams mazgāt. Pievērsiet īpašu uzmanību vannas istabai un virtuvei. Tie ir īpaši rūpīgi un visupirms.

Pārskats par pieejamiem instrumentiem

Šobrīd veikalos varat atrast daudz dažādu narkotiku, ko varat izmantot hostelī. Apsveriet visizdevīgākos un efektīvākos līdzekļus, ar kuru palīdzību jūs varat atbrīvoties no kaitēkļiem.

  • Gel Globol. Izmantojiet to kā profilakses līdzekli. To var arī piemērot sarežģītai ārstēšanai, lai samazinātu kaitēkļu skaitu.Galvenā priekšrocība: spēja pielietot želeju uz plaisām, cokolu un grūti sasniedzamām vietām. Ir svarīgi laikus atjaunot želeju un atbrīvoties no mirušiem kukaiņiem.
  • Šķidrais koncentrāts Get. Lieliski piemērota sarežģītai apstrādei. Atšķiras ilgstoši efekti. Prusaki nemirgo uzreiz, tie satur indes daļiņas un inficē viens otru. Tas ir vispiemērotākais līdzeklis, lai apkarotu kukaiņus hostelī. Ar ātrās medicīniskās palīdzības lietošanu ir iespējams, ka daži prusaku nesaņem indes, un tie paliks dzīvi. Lai dezinsekcija tiktu veikta, jums būs jāiegādājas smidzinātājs.
  • Lambda zona. Zāles ir līdzīgas kā iepriekšējā. Ražotājs apgalvo, ka zāles ir bez smaržas un nerada alerģijas. Lieliski piemērota alerģijas slimniekiem un ļoti jutīgiem cilvēkiem.
  • No preventīvajiem pasākumiem ir vērts atzīmēt slazdus Klinbeit un Solfisan. Tie atšķiras par pieejamu cenu un ērtu lietošanu. Bet ir vērts atcerēties, ka gēlus, slazdus un tautas līdzekļus nevar uzskatīt par pilnvērtīgu cīņu pret kukaiņiem. Jums jādod indīgs šķidrums. Attiecībā uz ultraskaņas slazdiem, tie ir neefektīvi un tie ir jāatsakās pavisam.

Ja jūs sekojat vienkāršiem noteikumiem un cīnies kopā, ilgstoši atbrīvoties no kaitēkļiem. Tikai ar visaptverošu pieeju būs iespējams izgriezt prusaku no visām telpām.