Põhjused prussakad majas

Detsember 2018

Video: Makutano Junction S01E06 (Detsember 2018).

Anonim

Lai redzētu vismaz vienu tarakānu mājā, ir liela vilšanās jebkurai personai. Ikvienu kukaiņu izskats mājā nav labs. Un, ja dzīvoklī ir prusaku, tas var kļūt par visu katastrofu.

Galvenās sugas ir sarkanie un melnie prusaku. Vairākus simtus gadu viņi dzīvoja blakus cilvēkiem, kas ievērojami sarežģīja otro dzīvi. Tie ir dažādu slimību izraisītāji, dubļu mazumtirgotāji. Īpaši bīstams, ja mājā ir mazi bērni un mājdzīvnieki.

Lai novērstu šo kukaiņu parādīšanos jūsu mājās, jums jāievēro vairāki noteikumi.

  • Pirmkārt, ir sistemātiski jāveic visas telpas mitrā tīrīšana, arī grūti sasniedzamās vietās. Putekļu un netīrumu uzkrāšanās veicina Prusaks un citu kukaiņu izskatu.
  • Otrkārt, neatstājiet pārtiku un ūdeni sabiedriskajā īpašumā. Viņi pievērš uzmanību "neaicinātajiem viesiem".

Kā tarakāni iekļūt mājā

Ceļi izskats prusaku mājā daži:

  • Tie var migrēt no kaimiņiem. Visbiežāk prēmijas mainās dislokācijas atrašanās vietas dēļ. Tas nozīmē, ka kaimiņi, visticamāk, mēģināja atbrīvoties no tiem, bet dzīvos kukaiņus pārcēla uz citu dzīvokli. Ir vēl viens kukaiņu migrācijas iemesls. Iespējams, kaimiņu dzīvoklī jau nav vietas un pietiekami daudz pārtikas viņu iedzīvotājiem, tāpēc viņi aizņem lielas platības.Šis izskats pazīstams daudzdzīvokļu mājās.
  • Pēc ziņojuma. Jā, kaitēkļi var iekļūt mājā pa pastu. Pieaugot starptautisko pasta sūtījumu popularitātei, šī metode ir kļuvusi aktuālāka. Tarasāts var nejauši iekrist sūtījumā izlidošanas vietā vai pa ceļam, ja tiek pārkāpta pakas integritāte. Starp citu, tādēļ dažādi kukaiņi izplatās visā pasaulē.
  • Iepirkumos. Veicot pirkumus pārtikas tirgū vai bāzē, vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem. Kukaiņi piesaista izolētus produktus. Un kā jūs varat uzminēt, tirgū un pārtikas produktiem, dārzeņi un augļi var sabojāt brīvā dabā. Prusaku nokļūšana somā kopā ar pirkumiem, un tādējādi var nokļūt mājā.
  • somas. Šī metode visbiežāk ietekmē ceļotājus. Var gadīties, ka no nākamā ceļojuma kopā ar patīkamām atmiņām jūs varat atvest pāris kaitēkļus. Pieskāriens nonāk čemodānā, meklējot pārtiku un siltu vietu.

Būs pārsteigts, ka prūsieši var migrēt ne tikai no viena dzīvokļa uz otru. Viņi var to izdarīt starp mājām. Šajā nolūkā viņi izmanto kanalizācijas, pazemes telefonu tīklus. Ja dzīvoklī joprojām tiek parādīti prusaki, nekavējoties jārīkojas. Jums tas jādara pēc iespējas ātrāk, jo to skaits strauji palielinās. Jo vairāk cilvēku parādās mājā, jo grūtāk būs atbrīvoties no tiem.

Ko darīt, ja pamanāt prusaku

Pirmkārt, jums ir jāsaprot, kā viņi iekļuvuši telpā. Ja sienās vai grīdā ir plaisas, tās nekavējoties jāaizver. Ja kukaiņi jau ir nokļuvuši jūsu mājā, jums ir nepieciešams izolēt visus produktus, pakaišus un ūdeni.Tas jādara, lai viņiem neko neēd. Bet maz ticams, ka šie pasākumi būs visefektīvākie, ja kukaiņi jau ir nokļuvuši telpā.

Fakts ir tāds, ka viņi var ēst arī nepārtikas materiālus, piemēram, audumu un papīru. Tādēļ tas ir jādara, proti, produktu izolēšana pat pirms to parādīšanās. Ja iespējams, varat iestatīt zemāku istabas temperatūru. Kāpēc tas viss? Ir nepieciešams radīt Prusaksam visnepatīkamos dzīves apstākļus.

Visbeidzot, mums nekavējoties jāsāk to iznīcināt. Ja iedzīvotāju skaits nav pārāk liels, tas izdosies rīkoties maigāk. Varat izmantot aerosolus, slazdus kukaiņiem vai geliem. Ja šie fondi nepalīdz, nepadodies. Visefektīvākais veids ir izmantot radikālus pasākumus. Piemēram, jaunākās paaudzes insekticīdu izmantošana, dūmu bumbas, mikrokapsulas.

Ja tas nepalīdzēja, jums vajadzētu sazināties ar speciālistiem, lai saņemtu palīdzību. Viņi strādā, izmantojot profesionālus rīkus. Šeit nevar būt neveiksme. Pēc kaitēkļu apkarošanas nav vietas kukaiņiem. Dažreiz tas notiek tā, ka viena ārstēšana nevar atbrīvoties no visiem prusaku. Šajā gadījumā jums jāveic otra dezinsekcija.

Tātad, lai novērstu kaitēkļu parādīšanos jūsu mājoklī, neaizmirstiet tīrību un kārtību. Pieskārieni rada haosu ap sevi un stiept uz vietu, kur jau pastāv haoss. Ja viņi joprojām apmetīsies savā dzīvojamā telpā, nevilcinieties. Neļaujiet izplatīties kaitēkļiem. Jo ātrāk sākas cīņa ar viņiem, jo ​​ātrāk būs pozitīvs rezultāts. Nebaidieties izmantot radikālus pasākumus, izmantojiet efektīvus iznīcināšanas līdzekļus.