Ohtlike majapidamises sipelgad

Detsember 2018

Video: The Great Gildersleeve: The Houseboat / Houseboat Vacation / Marjorie Is Expecting (Detsember 2018).

Anonim

Visbiežāk vietējo kukaiņu pārstāvis visā pasaulē ir sarkans vai faraons. Visbiežāk mazākie bērni cieš no viņu kodumiem.

Kādas ir vietējās skudras briesmas?

Visbīstamākās skudras ir liels mežs, ko vīrietis nejauši ievedis dzīvoklī. Šādi kukaiņi var iekost un kaitēt cilvēka veselībai. Krievijā dzīvojošie briesmas pret cilvēkiem - sarkanie meža skudras. Šāda veida kukaiņiem ir vēdera gala dzeltne ar indīgu vielu - skudrskābi, kurai ir kaitinoša iedarbība. Inde var iznīcināt skudras attālumā 30 cm. Kodiens izraisa dedzināšanas sajūta, āda ap to kļūst sarkanas un pietūkušas.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret skudru mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti, lai tiktu galā ar skudras, tarakāni, blusas un citiem kukaiņiem. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Ugunsdzēsības sarkano skudru, nosaukts tā sāpīga indīgo kodienu rada ļoti reālas termiskus apdegumus, ir visbīstamākais kukaiņu pasaulē. Dažiem cilvēkiem viņu klātbūtne dzīvoklī apdraud dzīvību. Sarkano skudru ugunij iekļūšana var izraisīt spēcīgu alerģisku reakciju un dažos gadījumos anafilaktisku šoku.Reakciju izraisa toksisku alkaloīdu indes - salinopsis. Visā pasaulē ir simtiem nāves gadījumu no šīs sugas kukaiņu kodumiem.

Mutes ir bīstamu patogēnu nesēji

Kukaiņi ceļo lielos attālumos, meklējot pārtiku. Siltajā sezonā šie kukaiņi var iekļūt mājā, apmeklējot ielu atkritumu tvertnes, tehniskās telpas, sabiedriskās tualetes un atkritumu tvertnes. Nākotnē viņi pārvietojas pa virtuves galdiem, skapjiem un citām vietām, kur var būt pārtika. Migrācija var izraisīt dažādu patogēnu, kas izraisa bīstamas slimības, parādīšanos un atveidošanu cilvēku pārtikā.

  • Dizentērija - nopietna slimība, ko izraisa Shigella ģints baktērijas, rodas akūtā vai hroniskā formā, un to raksturo zarnu un kuņģa darbības traucējumi.
  • Vājdzirdīgo drudzi - infekcijas slimību, ko izraisa kāda no salmonellas sugām, raksturo zarnu trakta sistēmas limfas aparāta sakūze.
  • Difterija ir slimība, ko izraisa Leflera baktērijas. To raksturo ķermeņa vispārējā apreibināšanās, mutes un nazu niezes bojājumi.
  • Holera ir nopietna epidēmijas veida slimība, ko izraisa baktērijas Vibrio cholerae.
  • Salmoneloze ir infekcijas slimību grupa, ko izraisa daudzu salmonellu sugu baktērijas. Slimība rodas ar kuņģa-zarnu trakta bojājumiem, ķermeņa dehidratāciju un intoksikāciju.
  • Sāpes ir tārpu olšūnu nesēji, kas izraisa helmintozes attīstību.

Svarīgi! Parazītu tārpu infekcija caur skudru ir bērniem ļoti bīstama.Šī slimība noved pie bērna fiziskās un garīgās attīstības aizkavēšanās.

Skudras var pārvadāt bīstamas slimības, kas apdraud veselību un dzīvību mājdzīvniekiem: kaķu panleikopēniju, parvovīrusu enterītu, suņu trakumsērgas.

Skudras Dzīvoklī veidot savu uzglabāšana pārtikas attālos vietās, kur produkti nāk nolaists un kļūt augsni kaitīgo baktēriju un sēnīšu sapelējis.

Sabojāšanās pārtikas un sadzīves tehniku ​​

Sadzīves skudras ir visēdāji kukaiņi un barojas druskas maizes, graudaugu, augļi un ogas, cukurs, medus, saldumi un citi produkti, kas atrast piekļuvi. Produktiem bojāti skudras ir jāiznīcina, lai izvairītos no infekcijas ar dažādām slimībām.

Turklāt skudras ierīko ligzdas sadzīves ierīcēs, kas var izraisīt īssavienojumu un iekārtu atteici. Viņi var ēst dabisko ādu un audumu, kā rezultātā apģērbs zaudē izskatu.

Ants-woodworms ieguva savu vārdu par spēju gāzt caur mežiem kameras un kameras, lai izvietotu ligzdas. Izvietojies dzīvoklī, šie kukaiņi tiek darināti mēbelēs un koka elementos, iekšā pārvietojas, sabojāt koka konstrukcijas.