Kuidas roheline viga ja kas karta teda

Detsember 2018

Video: Москва слезам не верит 1 серия (Detsember 2018).

Anonim

Green tree bug - rets viesis apdzīvošanai, jo tas nav parazīts cilvēku un mājā nav nepieciešams viņu. Šī zaļā kukaiņu labi pazīstama tās nepatīkamu smaržu izrunā: tas ir iemesls, kāpēc cilvēki acanthosomatidae ieguva savu otro vārdu - "bug-skunkss".

Ir iespējams konstatēt bojājumu, kas nejauši iekrita dzīvoklī tikai vasarā, kad kukaiņi aktīvi pavairo un izplatās jaunās vietās.

Kā green acanthosomatidae

Visa ģimene pentatomidae ir raksturīga iezīme, ar kuru tie ir atšķirīgi no citiem kukaiņiem: šaurleņķi uzgaļi priekšējā daļā ķermeņa (sk. Foto)

Tie ir nedaudz līdzīgs salocīts spārniem un dodiet kukaiņiem paša vairoga formu, par kuru viņi saņēma savu vārdu. Atpakaļ apakšējā daļā jūs varat redzēt spārnu tumšo brūno membrānu.

Zaļo koku kļūdu raksturo tā pavasara zaļumu raksturīgā krāsa, kas zem vēdera var kļūt dzeltenīga. Tuvāk krist uz muguras bugs sāk parādīties tumši brūni plankumi, un uzbrukt pirmais sals tā kļūst pilnīgi brūns maisījums ar apkārtni.

Arboreal scratcher spārniņi ir diezgan īss un ļoti mazs. Uz galvas ir pietiekami garas antenas, kas sastāv no katriem 4 segmentiem (2. un 3. no tiem ir tieši tāda paša garuma).Kā zaļā bug, jūs varat redzēt foto zemāk:

Olas bug līdzināties gaiši zaļā bumbiņas ar vāku, un kāpuri vairākkārt maina krāsu molting laikā: pirmais solis tiem ir raksturīga gaiši brūnā krāsā, un pēc tam - melna zaļa vai pat melna, un pēdējā posmā nimfi iegūst skaistu laima krāsu, kā arī imago. Vienīgais, kas no pieaugušo kukaiņu izšķir gaiši zaļo nimfa, ir spārnu trūkums.

Pārskats

"Mēs bijām dzīvoklī vasarā pastāvīgi lidoja zaļās vaboles. Pietiekami apjomīgi, bet kuru forma, it kā kaut taisnstūra, bet uz leju koniskie. Kad viens šāds negadījums sasmalcināta (viņi lien tieši zem kājām), juta briesmīga smaka. Tikai tad kļuva skaidrs, ka tas ir īsts bug-stinker. "

Alain, Astrahaņa

Dzīvesstils kukaiņu

Bedbugs zaļš koks ziemā ir pārziemošana, tuvu stāvokli apturēta animāciju. Šajā periodā viņi dod priekšroku meklēt drošu patvērumu - lapkoku pakaišus mežā, pūtīgus kokus vai celmus, buras un telpas zem akmeņiem.

Siltuma sākumā (aptuveni aprīlī-maijā) vairogi izplatās teritorijās, kurās ir piemērotas barošanas iekārtas. Tā bedbugs ēdiens sastāv galvenokārt no sulas augiem un to augļiem, jo ​​biežāk viņi norēķināties par augļu koku un krūmu: avenes, plūškoka augļiem, ķirši. Var dzīvot uz parastajiem lapu kokiem, kā arī tieši zālē.

Lai gan zaļā bugs un ir spārni, viņi tos izmanto ļoti bieži, un lidot tikai gadījumā Ārkārtējas nepieciešamības : ja viņi ir pārliecināti, ka, ierodoties viņi būs piemērots elektrostacijas, vai tas ir - vienīgais veids, kā izvairīties no plēsoņām.

Tas ir interesanti

Ja pamanāt kļūdu filiālei un mēģināt to tuvināties, tas netiks aizbēgt un aizlidos prom, bet mēģinās pāriet uz novērotāja filiāli pretējā pusē. Tāpēc ir grūti fotografēt neuzkrītošu - uz visiem kadriem tas ir redzams no apakšas aiz filiāles vai zāles zāles.

Bugs nevar iekodēt grūti koku, tāpēc tie barojas ar lapām, zālaugu augi, dažreiz - nieres un ziedi. Dažreiz tie var pat sabojāt labības kultūras, bet tas notiek reti. Cilvēks nerada kļūdu pat briesmu gadījumā.

Zaļie bedbugs dzīvoklī ir nelaimes gadījums, jo nebrīvē tie neatrod un drīz nomira. Cilvēkam mežacūkums nav pilnīgi nekaitīgs, tāpēc viņa atrašana mājoklī neko neapdraud.

Bug replicēšana sākas tūlīt pēc apgūt jaunu dzīvesvietu. Viena mūra gadījumā sieviete var atveidot 20-40 mazus bugs. Tikai pēc pāris nedēļām pēc nogatavināšanas olu čaulā bugs ir gatavi iziet ārā.

Maziem kāpuriem (nimfiem) ir četri attīstības cikli, no kuriem katrs tiek pavadīts ar izliešanu un krāsas maiņu.

Tas ir interesanti

Zinātnieki ir atklājuši, ka japāņu koksnes bug, kas saistīts ar zaļo stendu, ir mātes instinkts. Tika konstatēts, ka sieviešu kukaiņu ik dienu rada vietējās olšūnas kāpuru ogas. Līdz pilnīgai pieaugušo kāpurķēžu attīstībai bugu dzīvotnē bija iespējams atrast apmēram 100 koka augļu kaulus. Dažreiz aprūpi māte nozog šādus augļus no ārvalstu ligzdām.

piemērs tam, kā zaļo bug izmanto savus spārnus (beigās video)

metodes, kas nodarbojas ar zaļo acanthosomatidae

Green koksne kļūda nav īsta zālienu un lauku kaitēkļu, kas var izraisīt lielu kaitējumu kultūraugiem.Bet tajā pašā laikā, dzīvojot ogu vai zāļu kultūrās, aizstāvis bojā lapas, augļus un ogas, samazinot to kopējo skaitu.

Bez tam, "nokostiem" bug-augļiem būs raksturīga nepatīkama smaka. Šāds produkts vairs nevēlas ēst vai izmantot saglabāšanai.

Atbrīvojieties no koka bugs dārzā vai dārzā šādos veidos:

  • Mehāniskā. Ja vietne ir nedaudz bugs, jūs varat tos savākt ar rokām, izmantojot spaini vai citu konteineru. Šī metode ir mazliet neērta, jo zaļie augu bugs ir gandrīz neredzami - to krāsa ir lieliska slēptuve. Turklāt vienmēr pastāv risks, ka pazudīs dažas mātītes, kas var vēl vairāk vairoties un sabojāt augļus.
  • Tradicionāls, izmantojot tautas receptes. Šī izvēle ir ļoti efektīva, jo tā ietekmē kaitēkļus un pilnīgu drošību cilvēkiem un kultūraugiem. Turklāt tā izmantošana praktiski neprasa finanšu ieguldījumus. Jūs pats varat sagatavot lielāko daļu risinājumu bez īpašām prasmēm. Šeit ir dažas receptes:

Sīpolu infūzija: 200 g sīpolu čaumalu ielej 10 litros karstā ūdens un infūzijas 5 dienas. Pēc tam šķīdumu filtrē, ielej pudelēs ar aerosolu un izsmidzina uz bojājumiem, kas skar augus. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, ieteicams izsmidzināt platību 2-3 reizes ar pārtraukumiem 5 dienu laikā.

Sinepju šķīdums: 100 g sausās sinepes atšķaida 0, 5 l silta ūdens. Kāpēc maisījumam pievieno vēl 9,5 litrus ūdens. Šis risinājums ir jāapjauc ar augiem tādā pašā veidā kā iepriekšējā recepti.

Augs ir klopogons (tsimicifuga).Šī dekoratīvā dārza iekārta ļoti efektīvi izkliedējas no visa veida zālēdāju gultas. Ir pietiekami, lai iestādītu dažus krūmus dažādās dārza vai dārzeņu dārza daļās, un aizstāvji apiet vietu ar pusi.

  • Ķīmiskā metode cīņā. Šī metode ietver spēcīgu rūpniecisko insekticīdu izmantošanu: karbofosu, hlorofosu, fosfamīdu uc Šādi rīki efektīvi iznīcina kaitēkļus, taču tiem ir jāuzmanās, lietojot un lietojot individuālos aizsardzības līdzekļus. Ķīmisko kontroles metodi ieteicams izmantot gadījumos, kad koku bumbiņu skaits ir ļoti augsts, un tie tiešām apdraud plantācijas, kas ir ārkārtīgi reti.

Zaļā bug dzīvoklī nav nepieciešami īpaši pasākumi, lai cīnītos pret to. Nejauši nolaists kukainis ir visvieglāk, lai vienkārši izmetiet no loga - tas vairs neatgriezīsies.

Zaļie bugs nav iekļauti pārtikas kultūraugu bīstamo kaitēkļu sarakstā, tāpēc tie nespēj veikt kompleksu cīņu ar tiem. Cilvēkam sadursme ar šāda veida aizsargu arī nesatur sekas, tas ir absolūti drošs, un, ja jūs to nepieskartat, tas pat neradīs nepatīkamas sajūtas.

Zaļās kļūdas noņemšana tuvplānā