Millised on omadused kuuba prussakas

Detsember 2018

Video: Умная колонка с пиксельным дисплеем Divoom Timebox. ru.Gearbest.com (Detsember 2018).

Anonim

Bieži vien cilvēki izvēlas savus mājdzīvniekus Kubas tarakāns Tamara lūdza mums šo jautājumu: "kāda ir atšķirība Kubas tarakāns no to radinieki? "

Visbiežāk, kad mēs esam, kam ir ļoti vienotu asociāciju vārds" prusaks ": šķebinošs vētraina kukaiņi izkliedes visā virtuvē, tikko gaisma nāca. Šīs radības mums nerodas, izņemot sajūtu riebumu un nožēlu. Tomēr tagad ir parādījušies arvien vairāk "prēmiju īpašnieku" - cilvēki, kuri ir ieinteresēti mājdzīvnieku audzēšanā mājās. Un bieži cilvēki izvēlas savus mājdzīvniekus Kubas prusaku.

Funkcijas

Kubas lidošana tarakāns (Blaberus) - kukaiņu sugu īpatņus ģints Dienvidamerikas prusaku Blaberus. Vēl viens kukaiņu nosaukums ir "Dead Head" (jo uz Pronotum var redzēt attēlu, kas līdzinās galvai).

dzimtā eksotisks izveide no mežiem Centrālajā un Dienvidamerikā, netālu no Karību jūras uz Eiropu sanāca kopā ar Kubas cukuru.

sauc Kubas tarakāni milzu prusaki

Īpatnība šāda veida - lielums , ne velti viņa pārstāvji sauc gigantisks. Dabā šie insekti var izaugt līdz 10 cm garumā (parasti sievietes ir lielākas par vīriešiem).

Turklāt, Kubas prusaku tiešām lidot (atšķirībā, piemēram, Madagaskara, kuriem nav nekādas spārnus, vai no mūsu kopīgajiem prusaku, kuru spārni netiek izmantotas citiem mērķiem).Viņiem ir divi atšķirīgi spārni uz muguras.

Ar mājās

Patiesībā saturs, satur mājās Kubas tarakāns nav grūti, jums ir prieks, ja jums patīk šie mājdzīvnieki. Bet tomēr, daži no klimata aspektiem, uz kuriem šīs būtnes ir pieradušas, jums būs jāievēro. Lai uzturētu nepieciešamo Kubas prusaks:

 • ir pietiekami augsta telpas temperatūra (no 25 līdz 30 grādiem pēc Celsija), kā šie vaboles, piemēram, siltumu;
 • mitrums no 50-60%;

Mazie prusaku izaugt pieaugušajiem sešus mēnešus

 • Insectarium būtu plašs un augsts (jo mazie putni apmesties zāģskaidas, augsni, un liela mīlestība kāpt visur);
 • vismaz viena koka daļa vai labāki daži (ciktāl insektārijs to atļauj);
 • daudz dažādu pārtikas produktu (ikviens patērē prusaku), bet tas noteikti ir jāuztur kalcijs.

Šie ir vissvarīgākie apstākļi neparastajiem mājdzīvniekiem. Ja jūs nodrošināsiet kukaiņus ar nepieciešamo mitrumu un temperatūru, viņi var viegli pielāgoties jaunai mājai un pat veiksmīgi vairoties.

Iezīmes reproducēšanas

 • In pārošanās tēviņi atvērt savus spārnus tāpat kā pāva asti, un cīnās par sieviešu - to, ko šis process izskatās aizraujoši un ļoti iespaidīgi.

Lai izaugsme Kubas raudas mest spalvas vairākas reizes, kā tauriņš

 • vairošanās Kubas prusaks process ir ļoti interesants, jo tas ir vienīgais ovoviviparous suga, tas ir, sieviete noteikti nav kāpurus, un lāči ir maz tarakanchikov.
 • Māsas māsas pēcnācēji 3 mēnešus ootec, un ražo no 20 līdz 30 kukaiņiem.
 • Mazie tarakāni pieauguši pieaugušajiem sešu mēnešu laikā.Izaugsmes laikā tie mēdz vairākas reizes, piemēram, tauriņus.

Interesanti fakti

 • Kukaiņi var lidot 1-2 metrus.
 • Viņi ēd visu (viņi redzēja, ka ēst pat putas un foliju).
 • Ļoti patīk svaigi dārzeņi un augļi (īpaši gurķi).
 • Viegli izvēlēts no ūdens uz sausas virsmas.

Iezīmes uzturēšanu Kubas tarakāns (video)

Mēs piedāvājam jums arī izlasīt rakstu par vaislas Madagaskaras prusaku mājās.

Pretēji parastajiem pārstāvniecībām, saturu no mājām Kubas prusaku var pārvērst negaidīti patīkamu pieredzi: skatīties šos kukaiņus, ir ļoti interesanti, jo īpaši attiecībā uz to lidojumu, un tas ir viegli uzturēt tos.