Fed sipelgad kodus ja milline on

Detsember 2018

Video: Diğer canlılarla ne kadar anlaşabiliriz? | Canlılık İlişkileri - Etkileşim #2 (Detsember 2018).

Anonim

Skudras ir reputācija, kukaiņi, kas barojas ar dabīgi produkti ar citu izcelsmi. Mājās, tie arī ēd pārtiku, lai izdzīvotu, tāpēc tās bieži vien ir jautājumi, ka tas izmanto maz melnā vai sarkanā dažādiem parazītiem.

Ko skudras ēst dzīvoklī

Attiecībā uz šiem kukaiņiem nevar sniegt konkrētu atbildi par to, ēšanas skudras dabā vai ziemā mājā. Little kaitēkļi ir iespēja vienā reizē ēst sausas lapas, koki, sulu, rīvmaizē un mirušas mušas. Dzīvoklis ir kukaiņu var atrast jebkura veida pārtikas, pat skaidiņas maizes un pilienu eļļas izlijuši cukurs piesaista. Kaitēklis var dzīvot pat vairumam mazo drupatas pārtikas, lai cilvēks būtu rūpīgi tīrīt savu māju un veikt tīrīšanu, īpaši ziemā.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret skudru mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti, lai tiktu galā ar skudras, tarakāni, blusas un citiem kukaiņiem. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Skudras ēst mājās

Šī kaitēkļa raksturs, un dzīvoklī uzturs ir nedaudz atšķirīgs.Mežā viņi ēd lapu, kukaiņus, sulas, rasa un dažādus pārtikas produktus, kas nonāk dabā no cilvēka. Ja melnā vai cita veida parazīti ieiet mājā, viņiem patīk garšvielas un sintētiskie produkti. Tajā teikts, ka ziemā un vasarā konteineru saturs ar jebkuru pārtiku un pārtiku būtu cieši jāslēdz.

Arī mazo parazītu uzturu var saukt par līdzīgu cilvēkam, jo ​​pat savvaļas melnais uzbarojums tiek izmantots parastos pārtikas produktos, kurus var atrast uz cilvēku galda. Ziemā, no parastās meža vides dabā, šie kaitēkļi var doties uz dzīvokli, ja tā nonāk līdzi. Gan dabā, gan mājā liela daļa kukaiņu barojas ar dažādiem pārtikas produktiem, atkarībā no to stāvokļa intracietībā. Labākais ēdiens dabā vai mājās tiek nodots vecākiem skudriem, savukārt citi ēd citas traukus.

Ko mutes ēd dabā?

Savvaļā mazi melni vai sarkani kaitēkļi, piemēram, ēst karija. Ziemā tās diēta palielinās, jo augu produkts kļūst mazāk pieņemams. Parasti dabā viņi ēd kritušās lapas, augu un koku sulu, insektu ķermeni un citus kaitēkļus.

Ko mutes dzemde ēd

Nelielus melnus un citus kaitēkļus ziemā un jebkurā gadalaikā ēst ēdienu atkarībā no situācijas senkapi. Urīns dabā un mājā dod proteīnu pārtiku. Bieži vien tas ir dzīvnieku ēdiens, piemēram, kukaiņu vai lielu dzīvnieku atlikumi, mazie mušas, kas dzīvo pat ziemā, piena produktu atvasinājumi, cilvēku pārtika un dzīvnieku olšūnas. Tāpēc jāēd melnā un sarkanā dzemde, ziemā un visu gadu.

Ko dara antras kāpuri

Mazie kāpuri ēd lielāko daļu vieglo ogļhidrātu pārtikas.Tas var būt augs, sēne, augu sulas un koki, mazi kukaiņi. Dzīvoklī melnās un citas mazās pērtiķu kāpuri barojas ar cukura ēdieniem un sastāvdaļām, ievārījumu un medu. Dažos gadījumos viņi ēd arī citrusu kāpurus.

Kā atbrīvoties no skudras dzīvoklī uz visiem laikiem?

Netīri ēdieni un pārtikas atlikuma esamība noved pie tā, ka ziemā vai vasarā dzīvoklī var sākt mazus skudras skudras. Lai atbrīvotos no tiem, jums ir nepieciešams izmantot īpašus līdzekļus - nopirkto ķīmisko vai tautas.

Anti-ants dzīvoklī

Ir vairākas ķīmiskas iespējas melnā sarkanā un sarkanā skudras. Bieži ziemā vai vasarā tiek izveidota brigāde kaitēkļu apkarošanai, kas ļauj ātri aizmirst par kaitēkļiem. Tiek pārdoti arī insekticīdie aerosoli, piemēram, Raptor, Reid, Combat, Armol, Dichlophos un citi. Arī mājā, kur barojas parazīti, varat lietot īpašus želejas: Raptor, Sturm, Clean house un citus. Kaitēki ēd šo želeju, pēc kura notiek katastrofāla ietekme. Ir iespējams izmantot zīmuli, no kura melni un citi parazīti mirst, pat kukaiņu pļāvējs. Tas var būt krīts "Mashenka" un citi produkti.

Tautas aizsardzības līdzekļi no skudras dzīvoklī

Atbrīvoties no parazītiem ir pieejams arī ar tautas līdzekļiem un receptēm. Bieži tiek izmantota borskābe, kas tiek atšķaidīta ar ūdeni un tiek uzklāta uz kaitēkļu un cokolu ceļiem. Jūs varat arī izplatīt kukurūzas miltus pa šiem ceļiem vai piemērot ūdens un rauga šķīdumu. Taču cilvēku vai ķīmisko līdzekļu efektīvas kontroles atslēga ir mājas tīrība un virtuves produktu nepieejamība.