Asukoht korteri võetud lutikad

Detsember 2018

Video: How to Stay Out of Debt: Warren Buffett - Financial Future of American Youth (1999) (Detsember 2018).

Anonim

antisanitāri telpas - nelielas gadījumā par izskatu asins nepieredzējis kukaiņi. Apskatīsim, no kurienes mājās nāk bugs.

Galvenie iemesli bedbugs izskanējumam dzīvoklī

 1. 1Rezerves. Gadījuma māju apmeklētāji, iekrāvēji, tehniķi vai komunālo pakalpojumu darbinieki, kur bedbugs ir pastāvīgie iedzīvotāji, ir neparedzēti parazītu vektori.
 2. 2Tūrisma braucieni. Lētas viesnīcas, hosteļi un viesnīcas ir viena no populārākajām vietām, no kuras atgriežas bedbugs. Svarīgs niansējums ir tas, ka pirms mājām atgriešanās gandrīz neiespējams pamanīt bumbiņu klātbūtni. Izmitināšana hostelī parasti notiek steigā, un, atgriežoties, nogurušie tūristi nejūt strēles.
 3. Ieteikumi! Uzturoties kopmītnēs, ieteicams nekavējoties pārbaudīt visas lietas pēc atgriešanās mājās. Ja konstatē kļūmes, ir nepieciešams mazgāt drēbes karstā ūdenī (vairāk nekā 60 grādos) un izmetiet nevajadzīgas lietas.

  MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Sīkāk šeit …

 4. 3 Atpūta brīvā dabā. Parazītus var atrast koku mizā, zālē un zemē, no kurienes tie viegli pāriet uz atpūtniekiem.Šajā gadījumā ir ļoti reti atzīmēt kukaiņus pirms atgriešanās mājās.
 5. 4Sabiedrisko vietu stāvoklis. Tikties ar parazīta var būt tirgū, veikala, skapis, pie stacijas, un tā tālāk. N. Īpaši vērts piesargāties skaidri nesterilas teritorijas šajās vietās.
 6. 5 kaimiņi. Mājas bugs ir augsts mobilitātes līmenis. Pārvietoties no viena dzīvokļa uz citu parazīts kaimiņiem var gar ārsienu ēkas, caur plaisām no vecās grīdas vai ventilācijas caurulēm. Īpaši aktīvi kukaiņi migrē, kad tie ir saindēti vai iedzīvotāju skaits ir liels.
 7. 6 dzīvnieku. Bed bugs barojas ar asinīm, un tāpēc, ja jūs dzīvojat mājā siltasiņu būtne, kas prasa aplokā uz ielas, parazītu caur to var viegli iekļūt dzīvoklī.
 8. 7 vecās lietas. Otrās rokas, lombardi, bazaari, blusu tirgi ir vietējo gultas bedri. Pērciet lietotu lietu šajās vietās, sagatavojieties nepatīkamai apkārtnei ar linu klepus. Visbiežāk, nopērkot BU dīvānu vai matraci, jūs varat radīt kļūdas.
 9. Ieteikumi! Parasti lietotās preces tiek iepriekš apstrādātas ķīmiski. Pērciet īpašu smaržu uzmanību. Ja tā nav, nekavējoties pēc preces atgriešanās mājā vienmēr mazgājiet priekšmetu pie maksimāli pieļaujamās temperatūras.

 10. 8 Sadzīves tehnika. Jaunas ierīces vai pēc servisa remonta - vēl viens iespējamais iemesls gultu kļūdu parādīšanās dzīvoklī. Pirms mājās transportēšanas ieteicams rūpīgi pārbaudīt ierīces ķermeni un tā interjeru infekcijas pazīmēm.

Riska faktori

labvēlīgus apstākļus, kādos gultas bugs parādās vienreiz mājā, un tur ir ērti tajā: ​​

 • No dabiskās gaismas trūkums - bieziem aizkariem, lai novērstu iekļūšanu saules gaismas.
 • Nav temperatūras svārstības telpā. Tāpēc, lai nepieļautu gultas kļūdu parādīšanos, ir svarīgi regulāri veikt dzīvokļa vēdināšanu, izveidojot projektus.
 • Siltās grēmas radības klātbūtne mājā - cilvēki, kaķi, suņi, putni, kāmji, jo gultas bugs dzer asinis.
 • Paklāji, kuriem nav regulāra tīrīšana.
 • Putekļu slānis uz mēbelēm un grīdām. Lai pasargātu sevi no bedbugs, jūs varat un vajadzētu veikt ikdienas mitru tīrīšanu.
 • Telpu labošana vēlu. Vecās tapetes, plaisas, caurumi - labvēlīgi biotopi un vietējo bruņurupuču reprodukcija, kā arī veidi, kā pāriet no viena kaimiņa uz otru.

Fakts! Bedbugs ir izveidoti sausās, siltajās telpās ar pastāvīgu klimatu, necietot pēkšņu aukstumu un pārmērīgu karstumu - tas ietekmē viņu populācijas. Ja apkārtējā temperatūra ir -18 grādi, tās var dzīvot ne vairāk kā dienā, pie + 50 grādiem uzreiz mirt.

Neviens nav apdrošināts pret gultām - tie var parādīties jebkurā mājoklī. Tomēr atbilstība vienkāršiem sanitāriem un higiēniskiem standartiem un preventīviem pasākumiem var samazināt to iespējamību līdz minimumam.