Kes hammustada lutikate

November 2018

Video: arrrmastan (te amo) feat. kawasaki papi (November 2018).

Anonim

Bedbugs iekost visi cilvēki, neatkarīgi no dzimuma vai vecuma, bet ir vairāki iemesli, kāpēc tā ir sievietes un bērni ir neaizsargāti pret uzbrukumu parazītu biežāk.

Gadījumā, gultas bugs nav laika, lai vairotos un nakts iekost pieaugušo vīriešu, tad sakarā ar stingrāku ādu, ko vīrieši var vienkārši nepamana pēdas piesūkšanās, bet ne, lai pievērstu uzmanību ar niezi.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Fakts: dienas laikā kukaiņi nerāda aktivitāti un paslēpjas tumšās vietās. Barība, parazīti iznāk tikai tad, kad sākas tumsa. Pīķu intensitātes kodumi notiek no trim līdz septiņiem no rīta.

Ir vairākas funkcijas, ko kukaiņi izvēlas par konkrētas personas upura lomu:

  • Kukaiņi visbiežāk iekost cilvēkus ar plānu ādu. Tievākas epidermas dēļ asiņu smarža izplatās ātrāk un spēcīgāk. Kaitēkļi lielā mērā tiks novirzīti uz tādu patīkamu aromātu avotu;

  • Arī gludu un mīkstu ādu ir vieglāk pārvietot, un gultiņas viegli to caurdur ar saviem rokām. Tas nozīmē, ka sievietes un bērni visticamāk uzbrūk kukaiņiem;
  • Kukaiņi dod priekšroku cilvēkiem, kas gulēja bez pīrāgām un neslēpj segu.

Interesanta informācija: ir mīts, kurā teikts, ka bugs visbiežāk iekodina pirmās un otrās asinsgrupu pārstāvjus, bet citi necīnās. Šis mīts ir saistīts ar faktu, ka šīs abas grupas ir visizplatītākās, un tādēļ tās pārvadātāji tiek biežāk uzbrukumi.

Gultas bugs nevar ietekmēt cilvēkus, nosakot tos pēc dzimuma, asinsgrupu vai vecuma, tos vienkārši piesaista asiņu smarža. Tāpēc, lai uzskatītu, ka parazīti nejauc visi cilvēki ir nepareizi, tikai kāda iemesla dēļ daži cilvēki var būt neaizsargāti pret viņu kodumiem.